ARBE Bilgisayar Yazılım

26 Mayıs 2024 Pazar

Çözüm Ortaklığı

Arbe Yazılım ailesi olarak,
on yılı aşkın süredir yazılım dünyasında

farklı projelere imza atmış tecrübeli yazılım mimarlarını çatımız altında topladık..

Authoritatively generate

Turizm

Şehrinizin, ilçenizin, güzelliklerini, farklılıklarını , tarihi ve turistik değerlerini, konaklama yerlerini, hastanelerini, eczanelerini karakollarını yaşadığınız yöreye özel tüm bilgileri mobil uygulama sayesinde paylaşabilirsiniz. Bölgeye ilk defa gelen bir konuk için bir rehber, yaşayan bölge insanı için sürekli kullanabilecegi bir başvuru kaynağı olmasını sağlayabilir, gelisen teknolojiyle hayatı kolaylaştırabilirsiniz.

Competently productize

Eğitim

Eğitim dünyası için hazırladığımız mobil uygulamalar sayesinde kurumunuzun tanıtımını yapabilir, eğitim ve idari kadronuz, projelerinizle ilgili ayrıntılı bilgiler verebilir, uygulama üzerinden veli ve öğrencilerinizin sınav takvimine, sınav sonuçlarına hızla ulaşmasını sağlayabilir, veliler güvenli giriş sistemiyle öğrenci takip sistemine erişip öğrenciye dair verilere ulaşabilir, öğrenciler eğitim öğretim dökümanlarına ulaşabilir veri paylaşabilir,kurumunuzun çalışmalarını, etkinlik ve duyurularını uygulama üzerinden takipçilerinize ulaştırabilirsiniz.

Completely reinvent

Ticaret

Mobil uygulamalar sayesinde zamandan ve mekandan bağımsız müşterilerinize ulaşabilmenin ayrıcalığını yaşayın. Paylaşacağınız bu platformla ürünlerinizin tanıtımını yapabilir kampanya ve indirimlerinizden haberdar edebilir online satışlarla ve mesajlarla müşterilerinizle hızlı bağlantılar kurabilirsiniz. Mobil uygulamalar sayesinde zamandan ve mekandan bağımsız müşterilerinize ulaşabilmenin ayrıcalığını yaşayın. Paylaşacağınız bu platformla ürünlerinizin tanıtımını yapabilir kampanya ve indirimlerinizden haberdar edebilir online satışlarla ve mesajlarla müşterilerinizle hızlı bağlantılar kurabilirsiniz.

ARBE Yazılım

Sağlık

Mobil cihaz kullanımının artmasıyla her alanda hayatı kolaylaştıran uygulamalar, sağlık alanında da kolaylıklar sağlıyor. Ve kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Bu uygulamalar sayesinde kullanıcılar randevu talep edebiliyor - tetkik sonuçlarını takip edebiliyor, hastanenin tüm doktorların, bölümleri hakkında detaylı bilgiye ulaşabiliyorlar. Mobil uygulamayı cihazina indiren kullanıcıların kurumla irtibat kurması, kurumla ilgili haberlere duyurulara ulaşması hızlı ve kolay oluyor.


Bize ulaşın...

  • Geliştirdiğimiz mobil uygulamaların satış ve pazarlamasında

    ÇÖZÜM ORTAĞIMIZ olmak ister misiniz?

    Ürünlerin müşteriye en az hatayla teslimatını sağlamayı

    Müşterilerinize mevcut hizmetlerinizin yanında

    ÇÖZÜM ORTAKLIĞIMIZLA mobil uygulamalarda sunmak istemez misiniz?

Birlikte yeni çözümler üretmek için lütfen bize ulaşın

İletişim

Telefon:
0 312 472 63 79
Faks:
0 850 346 70 15
E-posta:
info@arbeyazilim.com.tr

Galeri